Papagaje-Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Máme tu pekný bordel!!!

2 posters

Goto down

Máme tu pekný bordel!!! Empty Máme tu pekný bordel!!!

Odoslať  Break-Afrika,Amerika Pi apríl 16, 2010 3:46 pm

No a je to tu!!!
Mame asi 10 reg.uživatelov a 8 z nich su buď Moderatori alebo Admini ja si zavolam bratranca ktory chova papagaje a dam ho za Admina zavolam dalsieho ktory o nich nic nevie a dam ho za moderatora.
Opalin ked napise ze o papagajov nic nevie tak naco je moderator ktory ma plnit ulohu poradcu fora!!!
Evil or Very Mad Pozri sa na hl.stránku všetko modrá a červená farba (admini a moderátori) ani jedna zelená (členovia) už sa zamyslite Exclamation
Alebo sa to bude riešiet že budú 3 admini a dosť!!! Žiadny moderátori ale všetko členovia
Break-Afrika,Amerika
Break-Afrika,Amerika
Admin

Počet príspevkov : 18
Join date : 05.04.2010

https://papagaje-forum.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Máme tu pekný bordel!!! Empty Re: Máme tu pekný bordel!!!

Odoslať  Opalin-Australia Pi apríl 16, 2010 5:22 pm

NAser ma a sa vyserem na vas. Za to ze ty mas alexa ta mas po ko..... vedomosti. Je tu pekny bordel vo vasich ja chiki a exot mamae v australii poriadok a vy si robte co chcete Evil or Very Mad
Opalin-Australia
Opalin-Australia
Admin

Počet príspevkov : 62
Join date : 05.04.2010
Age : 28
Bydlisko : Spišská Nová Ves Arnutovce

Návrat hore Goto down

Máme tu pekný bordel!!! Empty Re: Máme tu pekný bordel!!!

Odoslať  Opalin-Australia So apríl 17, 2010 7:45 am

a vsade je zelena vyriesil som to uz nesom admin a nebude mi rozkazovat usmrkanec ktory tu chodi kazde dva dni niekoho zdrbat a nic nerobit. Pozri sa na hlavmnu stranku vsade je meno opalin alex chiki exot mario sem tam jozef ale jeho chapem on ma toho dost a ty si de? ved aj ty mas prispievat. A neodchadzam z fora len kvoli tomu zeby som nestratil kontakt z jozefom chikim majom exotom gotickou a alexom. Cav pan admin a tvorca stranky dufam ze mi budes do aprila buduceho roku vela banov davat Evil or Very Mad
Opalin-Australia
Opalin-Australia
Admin

Počet príspevkov : 62
Join date : 05.04.2010
Age : 28
Bydlisko : Spišská Nová Ves Arnutovce

Návrat hore Goto down

Máme tu pekný bordel!!! Empty Re: Máme tu pekný bordel!!!

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.